Już Wakacje

Drodzy Rodzice!

Z radością piszmy do Państwa ten list, ponieważ udało się Nam wspólnymi siłami dotrzeć do końca roku szkolnego 2019/2020. Państwa dzieci wykazały się zrozumieniem dla zaistniałej sytuacji, a Państwo pokładami cierpliwości i wytrwałości. Gdyby nie Państwa zaangażowanie w edukację przedszkolną Waszych dzieci to nie udałoby się osiągnąć celów przewidzianych na miniony rok szkolny. Możemy jedynie napisać: świetna robota!

Mówi się, że przedszkole to czas dla dziecka, w którym głównie zajmuje się zabawą, a my i Państwo wiemy, że to nie jest prawda. Dzięki Państwa kreatywności, wytrwałości i chęci do działania Wasze dzieci miały szansę rozwijać się i wykorzystywać swoje potencjały, pomimo tego i dzięki temu, że to Państwo stanowili dla nich głównych kompanów do nauki i zabawy, każdego dnia. To ogromny i nieoceniony wkład w rozwój Państwa dzieci. Nawet jeżeli pojawiły się drobne potknięcia, to jest wpisane w pracę z dzieckiem nad jego przygotowaniem do podjęcia nauki w szkole. Dzięki temu uczymy się i często wykorzystujemy te doświadczenia przy innych, nowych sytuacjach.

Mamy nadzieję, że przewidują Państwo odpoczynek na nadchodzące wakacje, ponieważ po tak ciężkim wysiłku trzeba wziąć oddech oraz przygotować się na kolejny rok szkolny. Liczymy na to, że będzie obfitował w weselsze wydarzenia.

Kochane Dzieci! Szanowni Rodzice!

Życzymy, aby wakacje były pełne fantastycznych przygód i niezapomnianych wrażeń. Udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Wypoczywajcie, realizujcie wakacyjne plany, rozwijajcie zainteresowania. Byście po wakacjach szczęśliwi, wypoczęci i pełni energii wrócili do naszego przedszkola.

Z wyrazami szacunku i uznania,

Dyrektor i Grono Pedagogiczne