Informacje ogólne na nowy rok szkolny 2021/2022

DRODZY RODZICE!

Wszystkie dzieci wracają do przedszkola z zachowaniem zasad i procedur bezpieczeństwa – jak w zeszłym roku.

Jeżeli sytuacja epidemiczna ulegnie zmianie, niezwłocznie przekażemy wszelkie decyzje i ustalenia.

Zachęcamy Państwa do śledzenia strony internetowej przedszkola.

Prosimy o przestrzeganie zaleceń GIS-u, wytycznych i procedur.

Wszystkie procedury i działania wynikają z obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa Państwu, dzieciom oraz pracownikom przedszkola.

Przypominamy, że wszystkie dzieci przyprowadzane do przedszkola muszą być zdrowe, bez żadnych oznak choroby

(w tym zaczerwienione oczy, katar, kaszel, gorączka, bóle brzucha, głowy i gardła itp.). W dalszym ciągu obowiązuje reżim sanitarny.

Prosimy o zaplanowanie przyprowadzenia dzieci 1 września w godzinach od 6.00 – 8.15, aby nie tworzyły się „korki” przy wejściu.

Dzieci wchodzą do przedszkola same, natomiast z jednym rodzicem

(z zachowaniem procedur bezpieczeństwa), będą mogły wejść tylko dzieci nowo przyjęte.

Zebranie organizacyjne odbędzie się 9 września (czwartek)

• dla Rodziców – grupy III, IV i V o godz.15.30,
  • dla Rodziców – grupy I i II o godz. 16.30.

Prosimy o zachowanie ostrożności oraz przestrzeganie zaleceń obowiązujących w czasie reżimu sanitarnego (obowiązkowe maseczki).

Zwracamy się z prośbą, aby w zebraniu uczestniczył jeden rodzic bez dzieci.