Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu

20 września to ważna data dla każdego przedszkolaka, tego dnia obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

W naszym przedszkolu przedszkolaki świętowały w poniedziałek 21 września.

Drogim Przedszkolakom raz jeszcze życzymy:

  • wszystkiego najlepszego,
  • kolorowych snów…
  • uśmiechu od ucha do ucha…
  • pięknych bajek na dobranoc…
  • własnego pieska i kotka…
  • co dzień nowych przygód…
  • butów siedmiomilowych…
  • gwiazdki z nieba…
  • wspaniałych przyjaciół…i wszystkiego dobrego…

Z okazji tego wyjątkowego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału konkursach. Przedszkolaki wykonywały wspólnie prace plastyczne, tańczyły przy ulubionej muzyce, uczestniczyły w ciekawych zabawach oraz zmagały się w konkurencjach z balonami. Na koniec przedszkolakom zostały wręczone pamiątkowe medale oraz słodki poczęstunek. Radość, śmiech i głośny śpiew towarzyszyły dzieciom przez cały dzień.