Szanowni Rodzice!

Pragniemy Was poinformować, iż tegoroczny Dzień Dziecka będzie obchodzony w trzech etapach:

01 czerwca dzieci będą miały zorganizowany wspaniały dzień z zabawami, tańcami, konkursami i konkurencjami. Nie zabraknie wspaniałych łakoci: słodyczy, lodów, a na obiad frytek z nuggestami! Na pożegnanie każde dziecko dostanie upominek sponsorowany przez przedszkole!

07 czerwca Wójt Gminy Tarnów zaprosił i zafundował przyjazd Pirata Tapero z papugą Niki, który zabawi naszych Milusińskich! Pirat, przedstawi dzieciom swoje kolejne burzliwe przygody. Wszystkie przedszkolaki go uwielbiają!

15 czerwca Rada Rodziców dofinansuje w kwocie 600 zł interaktywną bajkę online pt.: „ Alicja online”, będziemy oglądać teatrzyk, łączyć się z innymi dziećmi w Polsce, będziemy rozwiązywać zagadki i wygrywać konkursy!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci!!!