Bal Karnawałowy

11 lutego w przedszkolu odbył się  „Bal karnawałowy”. Wystrój sal  wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, wróżki, księżniczki, motylki, biedronki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Sider-Mana, Batmana…  Dzieci świetnie się bawiły,  wspólnie ze swoimi paniami: tańczyły, brały udział w licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych oraz tanecznych. Podczas odpoczynku przedszkolaki miały możliwość oglądania na tablicy multimedialnej przedstawienia w wykonaniu teatrzyku „Skrzat” z Krakowa pt. „Danie z dwunastu miesięcy” (sponsorowane przez Radę Rodziców).

Na przedszkolaków czekał też poczęstunek. Po  chwili wypoczynku muzyka znowu porywała wszystkich do tańca.  Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym dzieciom.  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.