Ja Przedszkolak dzielny…

16 listopada odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Dzieci z grupy I – Żabki zaprezentowały rodzicom piosenki, wiersze i tańce, których nauczyły się do tej pory, zaprosiły również do zabawy swoich bliskich. Maluszki podczas uroczystości udowodniły, że stały się prawdziwymi przedszkolakami i dobrze się czują w przedszkolu. Pani dyrektor Mariola Nosek przyjęła maluszków do grona…


Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 15 listopada 2017 roku odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka” w grupie Biedronek. Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Podczas uroczystości pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Zaprezentowały rodzicom piosenki, wiersze i tańce, których nauczyły się do…


Świętujemy z Rodzicami

13 listopada w naszym Przedszkolu wspólnie z rodzicami dzieci  z grupy IV świętowaliśmy 99 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie i możliwość wspólnego przeżywania tej uroczystości….


11 listopada Święto Niepodległości

Dnia 10 listopada obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Dzień Niepodległości. Grupa IV przygotowała przedstawienie, wiersze, piosenki a także taniec. Na wspólne świętowanie  przybyli zaproszeni Goście oraz klasa I z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1. Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i wspólne świętowanie….


Urodziny Rafała

Urodziny w tym tygodniu obchodził Rafałek z grupy IV, były życzenia od wszystkich dzieci, a później wspólnie zaśpiewaliśmy 100 lat….